O szkle wiemy (niemal) wszystko!
Pracujemy z nim nieprzerwanie od ponad 30 lat.

Jesteśmy polską firmą rodzinną z siedzibą w Poznaniu, która swoją działalność w sektorze dystrybucji szkła rozpoczęła w 1989 roku od sprzedaży szkła budowlanego i szkła specjalistycznego. Na przestrzeni lat stale poszerzaliśmy asortyment dostępnych produktów, dostosowując się do zmieniających się potrzeb naszych klientów, z którymi staramy się budować długotrwale, partnerskie relacje. Aktualnie nasza oferta obejmuje szkło o różnym przeznaczeniu wszystkich znaczących producentów na rynku takich jak m.in. Pilkington, Guardian, Saint-Gobain, Glaverbel czy Huta Szkła Jaroszowiec.

W 1995 roku rozpoczęliśmy produkcję szyb zespolonych, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania i doskonałymi właściwościami izolacyjnymi. Dokładamy wszelkich starań, by czas użytkowania produkowanych szyb był jak najdłuższy. Nasze szyby zespolone znajdują się m.in. w sklepach sieci Biedronka, w poznańskim centrum handlowym Stary Browar czy restauracjach Mc Donalds.

Działalność produkcyjną prowadzimy w hali o powierzchni ponad 2000 metrów kwadratowych, mieszczącej się przy ulicy Chemicznej 1 w Poznaniu. Własny zakład produkcyjny z nowoczesnym parkiem maszynowym pozwolił nam na rozwinięcie usług związanych z profesjonalną obróbką szkła. Wykonujemy cięcie szkła na wymiar, szlifowanie szkła, oraz hartowanie szkła.

Dysponujemy własnym zapleczem logistycznym z taborem o różnej nośności, dzięki czemu jesteśmy w stanie zorganizować transport oferowanych przez nas produktów w najodleglejsze części Polski.